Kontakt

Klinikkens adresse: Jernbane Allé 66, 2720 Vanløse.
Tæt beliggende på Vanløse Station, hvor både metro og S-tog (linje C og H)

Du er altid velkommen til at ringe til os på tlf.: 28572853 eller skrive på kontakt@vanloeseosteopati.dk

Eller du kan kontakte din behandler direkte:

Christina Vedsted Nørrelund, Klinikindehaver, Autoriseret Osteopat DO M.R.O. DK & Fysioterapeut
christina@vanloeseosteopati.dk – Direkte tlf: 31757625

James Taylor, Autoriseret Osteopat DO M.R.O. DK & Fysioterapeut
james@vanloeseosteopati.dk – Direkte tlf: 60559004

Margot Pic, Ostéopathe D.O.T.O
margot@vanloeseosteopati.dk – Direkte tlf: 24434948

Jakob Brøndsted Hovgaard, Osteopat stud. & Fysioterapeut
jbh@vanloeseosteopati.dk – Direkte tlf: 27575162

Jacob Volf, Massør & Akupunktør:
jacob@vanloeseosteopati.dk

Mia Hübbe, Zoneterapeut & Akupunktør:
mia@vanloeseosteopati.dk – Direkte tlf: 25320332

Afbudspolitik:

Bliver du forhindret – HUSK at melde afbud! Afbud bedes indtelefoneret senest kl. 8 samme dag eller helst dagen før. Vanløse Osteopati forbeholder sig retten til at opkræve fuld betaling for behandlingen ved udeblivelse eller for sent afbud. Afbud kan lægges på telefonsvaren på tlf.: 28572853 og anses som accepteret herefter, hvis beskeden er lagt indenfor ovennævnte tidsramme. Afbud via sms eller e-mail er først godkendt, når det er blevet besvaret af Vanløse Osteopati

Sociale medier

Har du et generelt spørgsmål til en behandling?
Så skriv via formularen og få svar indenfor 48 timer.

(Formularen er sikker i forhold til persondata)

12 + 3 =

Find vej